Boxereink karácsonyi kivánság listája :)
2015.12.02.
Sajnos jónéhány boxernek nem adatik meg a szerető család, meleg otthon. Ők egy hideg kennelben töltik a Karácsony estét, pedig a karácsonyfa alatt a melegben lenne a helyük.
Az otthonteremtésen, amire leginkább szükségük lenne, dolgozunk, de ha addig is szeretnéd meglepni a gazdi nélküli nyomott orrúakat valamivel, nézd meg az alábbi listát, hogy mire lenne szükségük, és válassz:
Szeretnénk mindenkire Foresto/Killtix nyakörvet tenni a babesiosis megelőzése miatt. Válassz egyet a védenceink közül, és lepd meg egy nyakörvvel! Igy 7 hónapig gondoskodsz róla.
A póráz fogyóeszköz nálunk, ahogy a nyakörvek is. Minden mennyiségben tudjuk használni.
Öreg csontjainknak szüksége van izületi fájdalmak és általános erősités miatt a következő gyógyszerekre, táplálék kiegészitőkre: Rymadil, Carprox, GF600, zöldkagyló kivonat, VetriDMG cseppek, Karsivan tabletta, stb.
Speciális tápok különböző betegségek vagy életszakaszok miatt:
- gyomorproblémákkal küzdő kutyáknak gastrointestinal táp és konzerv
- allergiás kutyáknak hypoallergén táp és konzerv
- idős kutyáknak senior táp
- bébi kutyáknak starter és kölyök táp és konzerv
És néhány takaritó/tisztitó eszköz:
- domestos, flóraszept
- papírtörlő,
- nagyméretű szemeteszsák
- felmosófej (csavaros)
- felmosó készlet
- törlőrongy

Az ajándékodat átadhatod személyesen 2015. december 13-án, vasárnap az Állatok Karácsonyán 11 és 15 óra között.
Helyszín: NOÉ Állatotthon
1171 Budapest, Csordakút utca vége

Hálásan köszönjük !
A Tetszik gomb eléréséhez sütik engedélyezése szükséges.
Megosztom a Facebookon